+48 17 788 16 97 marketing@meritum24.pl

Producent regałów i półek – Plus

Oferta regałów metalowych

System paneli sklepowych – Plus

SLAT WALL

Producent stojaków metalowych – Plus

Bardzo szeroki wybór produktów gotowych, a także na zamówienie.

Ekspozytory metalowe – Plus

Wyposażenie małych punktów handlowych, jak i dużych supermarketów, biur i urzędów, oraz punktów usługowych.

Plafony, kasetony świetlne i pylony – Plus

Nous produisons de caissons lumineux/ pylônes unilatéraux et bilatéraux.

Regały sklepowe, producent stojaków metalowych, ekspozycyjnych i reklamowych

Meritum24 to producent stojaków metalowych, oferujemy także regały metalowe, gondole, szafy metalowe. Dzięki naszej wytrwałości i ciężkiej pracy firma z małego domowego przedsiębiorstwa przekształciła się w zakład produkcyjny posiadający własne hale produkcyjne i magazynowe. Dziś jesteśmy dumni z naszych stałych klientów, mamy doskonale wyszkolony, doświadczony personel i wysokiej jakości produkty.

Producent stojaków metalowych jakim jest Meritum24 to partner dla wielu firm

Sprzedaż, jej spadki i wzrosty wiążą się mocno z ekspozycja produktów. Nasze różnorodne stojaki ekspozycyjne z metalu to przemyślane konstrukcje, oparte o wieloletnie doświadczenia, a to bardzo duży atut dla naszych klientów. Wykonaliśmy niezliczone prototypy, tysiące stojaków opuszczają naszą fabrykę każdego miesiąca.

Jako uznany w Polsce i wielu krajach świata producent stojaków reklamowych podnosimy stale standardy produkcyjne, jakość, estetyka, modułowość i precyzja to główne cechy naszych stojaków metalowych. W naszej ofercie znajdują się także: displaye, standy, ekspozytory, regały, itp.

Wszystkie stojaki produkujemy w wysokim reżimie jakości. Stosujemy najnowocześniejsze światowe technologie produkcji.

regały z metalu

Producent regałów z metalu

Oferujemy ogromny wybór regałów z metalu. Wykonane przez nas regały metalowe to gwarancja jakości i precyzyjnego wykończenia. Zapewniamy najwyższe standardy funkcjonalności.
Nasza oferta:

  • Présentoirs de sous-sol,
  • Présentoirs de garage,
  • Présentoirs archives,
  • Présentoirs d'atelier,
  • Présentoirs de rangement,
  • Présentoirs de magasin.

Możemy zrealizować produkcję regałów o niestandardowej wysokości i szerokości.

Gondole métallique

Ekspozytory reklamowe to dziś jedno z narzędzi i atutów sprzedaży i marketingu. Spotykamy je codziennie i tylko od wizji projektanta i jakości wykonania zależy czy przykują naszą uwagę i zachęcą do zakupu.

Nous offrons une large gamme de gondoles comme un aménagement de petits commerces de détail ainsi que les grands supermarchés, les bureaux et les points de service.

Ekspozytory reklamowe
stojaki metalowe produkcja

Stojaki metalowe – szeroki wybór produktów gotowych, a także na zamówienie wg projektu.

Stojaki metalowe to prestiżowa, stojąca reklama, trafiająca do odbiorców w różnym wieku. Produkty wykonujemy na zamówienie w różnych kształtach, wysokościach i formach według życzenia klienta. Mimo, że jesteśmy polskim producentem współpracujemy nie tylko z firmami krajowymi. Wykonujemy stojaki dla największych światowych sieci handlowych, producentów i dystrybutorów różnorodnych produktów.

Najwyższa jakość

Kompleksowa usługa w wyniku której powstają stojaki z metalu składa się z kilku etapów. Przygotowujemy projekt wraz z klientem. Dobieramy jego kolor, planujemy dodatkowe wyposażenie. Następnie powstaje prototyp. Potem już tylko wprowadzamy poprawki i rozpoczynamy produkcję. Jesteśmy polską firmą.

Nasze produkty trafiają do wielu krajów. W ofercie oczywiście mamy dla państwa pakowanie i transport do odbiorców.
Wykonujemy stojaki z drutu , blach lub profili stalowych. Dysponujemy własną lakiernią o ogromnej wydajności, produkty są profesjonalnie malowane!

System paneli sklepowych

Produkty o dowolnej wielkości i kolorze (malowane proszkowo). Podświetlany szczyt dostępny. Składane do transportu.

systemy paneli sklepowych

Zobacz galerię realizacji

Zobacz galerię naszych produktów dla wielu polskich i światowych marek. Jesteśmy producentem stojaków metalowych, regałów sklepowych i ekspozycyjnych, półek, gondol, szaf metalowych.

Galeria wejdź

Polski producent stojaków metalowych

Free WordPress Themes, Free Android Games