+48 17 788 16 97 marketing@meritum24.pl
podwykonawstwo

Meritum 24 podejmuje się podwykonawstwa różnego rodzaju wyrobów i elementów metalowych.

Przyjmujemy zlecenia na produkcję produktów i komponentów wg. przekazanej dokumentacji i specyfikacji technicznej, często wspieramy naszych kontrahentów w zakresie rozwiązań technologicznych produkcji ww. artykułów.

W systemie produkcji na zamówienie, tj. podwykonawstwie, wyroby lub usługi są realizowane po otrzymaniu zamówienia od kontrahenta, ściśle wg. jego wymagań. Jesteśmy w stanie wykonać produkty standardowe, ale i niestandardowe wykonywane wg. nowoczesnych technologii w naszej fabryce. Po otrzymaniu dokumentacji technicznej, elementy i wyroby, są wycinane na laserach i wykrawarkach . Wycięte elementy mogą być gięte na prasach krawędziowych. Następnie wyroby są spawane przez zespół doświadczonych spawaczy. Kolejnym etapem jest malowanie proszkowe na dowolny kolor.

Podejmujemy się także montowania dodatkowych elementów z plastiku, drewna , również montaż oświetlenia.

15 lat doświadczenia w realizacji produkcji wyrobów metalowych pozwala nam realizować nawet bardzo nietypowe zamówienia. Specjalizujemy się w produkcji detali i komponentów dla przemysłu samochodowego, dla branży wentylacji i klimatyzacji ,części i podzespołów do maszyn i urządzeń różnego typu, elementów dla przemysłu meblarskiego.