+48 17 788 16 97 marketing@meritum24.pl

Producent regałów z metalu

Regałów z metalu można spodziewać się praktycznie wszędzie! Są to uniwersalne produkty do sklepów, biur, warsztatów czy garaży. Generalnie tylko od ich estetyki zależy czy nie postawimy ich w dowolnym miejscu. Producent regałów z metalu swoje produkty musi planować tak aby znalazły zastosowanie w powyższych miejscach i różnych branżach.

producent regałów z metalu

Oferujemy wiele gotowych kształtów i rozmiarów, lecz szczycimy się własnym biurem projektowym i ogromnymi mocami przerobowymi. Z tego powodu jesteśmy w stanie wyprodukować w Polskiej fabryce dowolne regały z metalu. Nie stanowi dla nas problemu produkt na kółkach lub bez o dowolnej nośności czy kolorze.

Regały możemy wyposażyć w dowolne zawieszki, haki, pojemniki itp. Gwarantujemy trwałość i serwis produktów.

Producent regałów z metalu – oferta:

  • regały piwniczne,
  • regały garażowe,
  • regały archiwalne,
  • regały warsztatowe,
  • regały magazynowe,
  • regały sklepowe.

STANDY – stojące tablice lub obiekty przestrzenne, również obrotowe.
DISPLAY – bardzo popularny rodzaj ekspozytora, funkcjonalny , niepowtarzalny wygląd.

Możemy zrealizować produkcję regałów o niestandardowej wysokości i szerokości.

Metalowe regały sklepowe, podstawowe wyposażenie sklepów

Solidne, wykonane z metalu regały sklepowe, malowane proszkowo z certyfikatem wytrzymałości i bezpieczeństwa użytkowania, nadające się do kontaktu z żywnością.

Wyprodukujemy dla Państwa różne rodzaje regałów sklepowych

Oferujemy regały przyścienne, regały narożne lub wolnostojące tzw. Gondole. W zależności od oczekiwań klienta wyposażamy je w półki, haki, zawieszki czy elementy nietypowe produkowane na zamówienie.

Nasze produkty gwarantują profesjonalne i multi funkcjonalne urządzenie sklepów i przestrzeni ekspozycyjno – handlowej. Każdy produkowany regał możemy wyposażyć w elementy z tworzywa, oświetlenie, drewno i dowolne akcenty reklamowe.

Regał równa się porządek

Wolnostojące regały metalowe to wyposażenie niemal każdego sklepu, gospodarstwa domowego czy garażu. Dzięki nim jesteśmy w stanie zaprowadzić ład w pomieszczeniach. Produkowane przez nas regały metalowe w piwnicy, magazynie, hali sklepie czy archiwum lub warsztacie. Posiadają odpowiednią nośność i spełniają wymagania estetyczne użytkowników. Oferujemy wiele rodzajów typowych a także produkujemy regały na zamówienie.

Regał metalowy – same zalety

Wolnostojący regał z metalu od meritum24, uniesie bez ryzyka produkty o dużym ciężarze. Do produkcji stosujemy stal o zwiększonej wytrzymałości na uszkodzenia.

Regały metalowe wolnostojące można łatwo demontować i przemieszczać.

Regały metalowe – jak wybrać właściwy?

Co powinieneś brać pod uwagę decydując się na zakup regałów do sklepu, magazynu czy garażu? Ważne jest maksymalne obciążenie półek.

Istotna jest trwałość półek – regały metalowe mogą mieć półki wykonane z różnych materiałów. Półki mogą być wykonane z metalu z płyt MDF bądź HDF. Zamawiając regał do pomieszczeń o wysokiej wilgotności, kup wyłącznie zabezpieczony przed korozją. Regały które produkujemy w Meritum24 zawsze precyzyjnie konsultujemy z klientami aby spełnić oczekiwania. Mamy wieloletnie międzynarodowe doświadczenie. Jesteśmy w stanie dobrać dla Państwa najlepszą opcję.

Regały metalowe producent Meritum24

Ogromna gama wyrobów o konstrukcji metalowej. Przy ich projektowaniu i produkcji zastosowano najnowoczesniejsze technologie obróbki i malowania stali. Nasze produkty są bardzo wytrzymałe, o znakomitej ergonomii i walorach użytkowych.

Regały są lakierowane proszkowo, bądź cynkowane. Konstrukcja każdego produktu typowego i nietypowego gwarantuje sztywność i stabilność, zarówno bez, jak i z obciążeniem.