+48 17 788 16 97 marketing@meritum24.pl

Producent regałów z metalu

Regałów z metalu można spodziewać się praktycznie wszędzie! Są to uniwersalne produkty do sklepów, biur, warsztatów czy garaży. Generalnie tylko od ich estetyki zależy czy nie postawimy ich w dowolnym miejscu. Producent regałów z metalu swoje produkty musi planować tak aby znalazły zastosowanie w powyższych miejscach i różnych branżach.

producent regałów z metalu

Oferujemy wiele gotowych kształtów i rozmiarów, lecz szczycimy się własnym biurem projektowym i ogromnymi mocami przerobowymi. Z tego powodu jesteśmy w stanie wyprodukować w Polskiej fabryce dowolne regały z metalu. Nie stanowi dla nas problemu produkt na kółkach lub bez o dowolnej nośności czy kolorze.

Regały możemy wyposażyć w dowolne zawieszki, haki, pojemniki itp. Gwarantujemy trwałość i serwis produktów.

Producent regałów z metalu – oferta:

  • regały piwniczne,
  • regały garażowe,
  • regały archiwalne,
  • regały warsztatowe,
  • regały magazynowe,
  • regały sklepowe.

STANDY – stojące tablice lub obiekty przestrzenne, również obrotowe.
DISPLAY – bardzo popularny rodzaj ekspozytora, funkcjonalny , niepowtarzalny wygląd.

Możemy zrealizować produkcję regałów o niestandardowej wysokości i szerokości.

Regały metalowe z Meritum24

Ogromna gama wyrobów o konstrukcji metalowej. Przy ich projektowaniu i produkcji zastosowano najnowoczesniejsze technologie obróbki i malowania stali. Nasze produkty są bardzo wytrzymałe, o znakomitej ergonomii i walorach użytkowych.

Regały są lakierowane proszkowo, bądź cynkowane. Konstrukcja każdego produktu typowego i nietypowego gwarantuje sztywność i stabilność, zarówno bez, jak i z obciążeniem.

Free WordPress Themes, Free Android Games