+48 17 788 16 97 marketing@meritum24.pl

Regały sklepowe, producent stojaków metalowych, ekspozycyjnych i reklamowych

Meritum24 to producent stojaków metalowych, oferujemy także regały metalowe, ekspozytory, displaye, POSy, szafy metalowe. Dzięki naszej wytrwałości i pracy firma z małego przedsiębiorstwa przekształciła się w zakład produkcyjny posiadający własne hale produkcyjne i magazynowe.

VOIR NOTRE OFFRE
offre Offre

 

 

 

 

 

Fabricant de racks et étagères – plus

étagères métalliques d'offre

 

 

 

 

 

 

Fabricant d'écrans boutique

Nous offrons affiche
plus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Le magasin de panneau
voir plus

PAROI LATTE

 

 

 

 

 

 

Fabricant de racks métalliques – plus

Produkty gotowe, a także na zamówienie.

 

 

présentoirs en métal
voir plus

Wyposażenie sklepów,
supermarketów, biur i urzędów,
punktów usługowych.

 

Fabricant de montants métalliques qui est Meritum24 est un partenaire pour de nombreuses entreprises

Nous opérons sur le marché polonais et européen 2001 roku. Jako jedna z niewielu firm na rynku polskim dysponujemy pełną bazą projektową, la production et de la logistique umożliwiającą kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia sklepów i promocyjnego wsparcia sprzedaży Naszym Klientom dostarczamy kompletne wyposażenie, systemy commercial – regały i ściany ekspozycyjne, rozwiązania shop in shop, stojaki reklamowe, elementy identyfikacji wizualnej – kasetony podświetlane, bannery.

Sprzedaż, jej spadki i wzrosty wiążą się mocno z ekspozycja produktów. Nasze różnorodne stojaki ekspozycyjne z metalu to przemyślane konstrukcje, oparte o wieloletnie doświadczenia, a to bardzo duży atut dla naszych klientów. Wykonaliśmy niezliczone prototypy, tysiące stojaków opuszczają naszą fabrykę każdego miesiąca.

Jako uznany w Polsce i wielu krajach świata producent stojaków reklamowych podnosimy stale standardy produkcyjne, jakość, estetyka, modułowość i precyzja to główne cechy naszych stojaków metalowych. W naszej ofercie znajdują się także: displaye, standy, ekspozytory, regały, itp.

Wszystkie stojaki produkujemy w wysokim reżimie jakości. Stosujemy najnowocześniejsze światowe technologie produkcji.

fabricant de supports en métal
Rayonnage métallique

le fabricant de métal

Oferujemy ogromny wybór regałów z metalu. Wykonane przez nas regały metalowe to gwarancja jakości i precyzyjnego wykończenia. Zapewniamy najwyższe standardy funkcjonalności.
Nasza oferta:

  • regały piwniczne,
  • regały garażowe,
  • regały archiwalne,

Możemy zrealizować produkcję regałów o niestandardowej wysokości i szerokości.

plus

Affiche promotionnelle

Ekspozytory reklamowe to dziś jedno z narzędzi i atutów sprzedaży i marketingu. Spotykamy je codziennie i tylko od wizji projektanta i jakości wykonania zależy czy przykują naszą uwagę i zachęcą do zakupu.

Oferujemy szeroką gamę ekspozytorów jako wyposażenie małych punktów handlowych, jak i dużych supermarketów, biur i urzędów, oraz punktów usługowych.
plus

Affiche promotionnelle
La production de métal

Stojaki metalowe – szeroki wybór produktów gotowych, a także na zamówienie wg projektu.

Stojaki metalowe to prestiżowa, stojąca reklama, trafiająca do odbiorców w różnym wieku. Produkty wykonujemy na zamówienie w różnych kształtach, wysokościach i formach według życzenia klienta. Mimo, że jesteśmy polskim producentem współpracujemy nie tylko z firmami krajowymi. Wykonujemy stojaki dla największych światowych sieci handlowych, producentów i dystrybutorów różnorodnych produktów.

la plus haute qualité

Kompleksowa usługa w wyniku której powstają stojaki z metalu składa się z kilku etapów. Przygotowujemy projekt wraz z klientem. Dobieramy jego kolor, planujemy dodatkowe wyposażenie. Następnie powstaje prototyp. Potem już tylko wprowadzamy poprawki i rozpoczynamy produkcję. Jesteśmy polską firmą.

Nasze produkty trafiają do wielu krajów. W ofercie oczywiście mamy dla państwa pakowanie i transport do odbiorców.
Wykonujemy stojaki z drutu , blach lub profili stalowych. Dysponujemy własną lakiernią o ogromnej wydajności, produkty są profesjonalnie malowane!

Le magasin de panneau

Produkty o dowolnej wielkości i kolorze (malowane proszkowo). Podświetlany szczyt dostępny. Składane do transportu.
plus

systèmes de panneaux magasin

Voir la réalisation galerie

Zobacz galerię naszych produktów dla wielu polskich i światowych marek. Jesteśmy producentem stojaków metalowych, regałów sklepowych i ekspozycyjnych, półek, gondol, szaf metalowych.

Galerie go

fabricant polonais de racks métalliques

Thèmes WordPress gratuit, Jeux Android gratuit